Vizyonumuz

 

Vizyonumuz

Kick Boks spor dalının Ülkemizde çok önemli bir yer tutması; sporun karakterinde var olan mücadele ve azim duygularının iç içe olmasında yatmaktadır. Türk insanının yapısına oldukça uygun olan bu spor; "gençliğin" yanısıra "tüm kesimlerin" ilgi odağı haline gelmesi Ülkemiz adına kazançtır. Kickboksun katkıları ve özellikleri sağlık açısından da önemlidir. Sosyal yaşam kriterleri içinde yer alması son derece önemlidir. Kickboks Türk insanının yaşam biçim ve amaçlarına uygun bir spor dalıdır. Bu sporu yaparken yaşattığı ve yarattığı duygunun, psikolojiye kattığı heyecansal durumu farketmek gerekir.  

Televizyon canlı yayınlarında yer alan Profesyonel Kickboks Organizasyonlarıyla büyük bir toplum kesimine ulaşmanın sonucu olarak lisanslı sporcu sayısında müthiş gelişmeler açıkça gözlenmektedir. Federasyon Başkanı Salim KAYICI'nın başarı çıtasını yüksek belirlemesi ve bu uğurda yoğun çabalar göstermesi sonucunda  başarılar peşpeşe gelmiştir. Federasyon çatısı altında görev alan personel ve kurulların uyumlu  çalışması yani çabaların ekipçe ortaya konulması neticesi olarak KİCKBOKS birçok mücadele sporları adı altında varlığını sürdüren spor dallarını ve kuruluşlarını oldukça geride bırakmıştır.

 

Federasyonun yavrusu olan ve gelişip büyüdükçe varlığını elbette hissettirecek pırıl pırıl yeni yönetim kadrolarıyla Profesyonel Şubemiz öncelikle bu topluma sonrası ise Uluslar arası alanlarda kendisini hissetirecek seviyeleri hedeflemiştir.Sporcu Formu